Tegelikult mul grammatikaga nii hullud lood ei ole. Kaissu lause sees kirjutatakse väikese tähega. Aga teen juttu hoopis ühest toredast mööblibrändist nimega Kaissu.

Vahepõikena soovin kõigile tagantjärele head emakeelepäeva. Rõõmustame koos, et meil on jätkuvalt olemas selline luksus nagu oma keel!

Eilselt Kaissu mööblisalong avamiselt sain õhtuks koju kaasa mõnusa positiivse energia ja posu põnevaid mõtteid pähe tiirlema. Sellest, kui lahe Kaissu mööbel on, ma siin pikemalt ei räägi. Õigem on minna kohale ja veenduda selles ise. Või vaadata siit .

Tahan jagada hoopis seda võluvat lihtsust, millega Helen, üks brändi hingedest, nende "lugu" rääkis. Kui sul on üks hea mõte, isegi kui see on vaid lihtne voodi, mitte mõni innovaatiline äpp, tuleb oma ideesse uskuda ja teha asja südamega. Ja muidugi ka kuhjaga vaeva näha. 

... ja nagu muuseas võtavad mööblitegijad kitarri ja mikri ja teevad külalistele ühe loo...

Lahe.

Aga ega kitarrimängu- või lauluoskusekski ainult heast tahtest või andest ei piisa. Tuleb päris palju tööd teha, et selles hea olla. Ja asja ikka südamega teha.

Niimoodi sünnivadki uued lahedad tegemised meie ümber.

Muidugi mõista ei sattunud mina Kaissu avamisele juhuslikult. Lõpuks ometi on olemas koht, kus Prii hommikumantleid saab oma käega katsuda ja selga proovida. Lisaks on Kaissus muud ägedat Eesti disaini, mis kindlapeale rõõmustaks igat kodu.