Alustan seekord ebatraditsiooniliselt – heast uudisest. Hea uudis on see, et sellel suvel on Eestis sündimas vähemalt kümmekond toredat poissi ja tüdrukut. PRII veetis eilse päeva Disainiturul, kus  lisaks suurele hulgale põnevale disainile oli ka üüratu hulk rõõmsaid ja toredaid inimesi. Ja nende hulgas ka üllatavalt palju beebikõhuga preilisid-prouasid. Ehk siis lihtne järeldus – kuna disani uudistamas olid vaid toredad inimesed, siis peavad ka need varsti sündivad põnnid toredad olema. 

Loomulikult oli päev Disainiturul PRII jaoks oluline ja põnev - esimest korda oli võimalus vahetult suhelda oma klientide ja ka lihtsalt uudistajatega. Kokkuvõttes läksime koju mõnusalt heade emotsioonide ja tunduvalt hõredama stangega.

Halva uudisena pean teada andma, et uued PRII hommikumantlid jõuavad e-poodi alles nädala pärast või pisut hiljemgi. Ootame ikka veel kahte kohe-kohe valmivat mudelit, et siis kõikseemees üheskoos fotograafi juurde mina.

Aga kui kellelgi peaks olema pakiline ostusoov juba varem, võib sellest lihtsalt teada anda. Pruunireväärilised on suuruses S-XL täiesti olemas.