Möödunud nädalavahetus oli tavapärasest teistmoodi. PRII oli oma hommikumantlitega Alexela kontserdimajas toimuval Disainitänaval, kus disainerid siit ja kaugemalt oma põnevat loomingut esitlema ja müüma oli tulnud. 

Lisaks disaineritele liikus majades ka üksjagu uudistajaid, kuigi kontserdimaja keldrikorrusele neid ehk liiga palju ei sattunud. Aga olgem ausad, sellise võluva septembriilmaga pidigi olema kuskil mujal, kui südalinna kaubanduskeskuses, tunduvalt toredam aega veeta. Ehk siis PRII on tänulik kõigile neile, kes võtsid ette ühe disainituuri ning samas igati üksmeeles nendega, kes otsustasid oma aega teisiti sisustada. 

Klientide ja lihtsalt uudistajatega kohtumine on alati tore. Kuna hommikumantli kandmine on natuke nagu isiklik teema, on tasapisi poetatud vihjeid selle kandmise eelistuste, harjumiste ja eelarvamuste kohta põnev tabada. Kellele meeldib suure sooja mantli sisse ennast kerra tõmmata, kellele vastupidi, on oluline kerge ja võimalikult napp kehakate. Kas kodused hetked mööduvad pigem jõude tugitoolis või siis hoopis lõputus kodutööde rallis sahmerdades.  

PRII hommikumantlid on aga jätkuvalt mõnusast pehmest puuvillasest ja pretesioonitult halli karva dressikangast. Et oleks mõnus ja mugav. Ja uues kollektsioonis siis uhkeldamiseks pisut siidi ka, mida jagus kraedele ja varrukatele.